Winterhalter – PT-XL Kalapos mosogatógép
Átmenő rendszerű tálca-, tányér- és pohármosogató gép / Lekerekített rozsdamentes acél tankkal és szűrőbetétekkel, speciális műanyag mosókarokkal / Speciális műanyag mosókarok, horizontális mátrix fúvókarendszer / Érintőképernyős kezelőpanel / 3 mosogatási ciklus, színes, folyamatábrás állapotjelzés / Beépített mosószer- és öblítőszeradagoló / Ürítőszivattyú / 2 db mosogatókosárral / Vízlágyító használata a garancia feltétele! / A használatához ki- és befutóasztal szükséges!
| Méret | 735(850)*750(825)*1635/2235 mm |
|---|---|
| Kosárméret | 500*500 mm |
| Elektromos csatlakozás | 400V 3 N 25A |
| Elektromos teljesítmény | 10,2 kW |
| Teljesítmény | 40/32/28 kosár/óra |
| Ciklusonkénti vízfogyasztás | 2,4 liter |
| Max. betöltési magasság | 560 mm |
| Tank kapacitás | 35 liter |
| Mosogatási hőmérséklet | 62°C |
| Öblítési hőmréséklet | 85°C |
| Nettó/Bruttó súly | 140/171 kg |
| Öblítőszer-adagoló | Igen |
| Vegyszeradagoló | Igen |
| Ürítőszivattyú | Igen |
| Márka |
|---|




Kalapos mosogatógép, digitális, mosogatószer és öblítőszer adagolóval, ürítőszivattyúval