Fimar Botmixer MX-42
101.700 Ft(Bruttó: 129.159 Ft)
Ipari botmixer – MX42
Kiváló minőségű botmixer aprítószárral. Teljesen rozsdamentes acélból készült AISI 304 keverőfej, ideális levesek, zöldségpürék, szószok, sütemények, majonéz, paradicsompüré, pesto stb. készítéséhez.
Tartozékok:
- 1 db rozsdamentes acél aprítószárral (29 cm bemerülés)
Technikai adatok
- Mérete: 155 x 120 x 790 mm
- Csomagolási méret: 490 x 390 x 1700 mm
- Aprítószár méret: 400 mm
- Aprítószár súly: 1,4 kg
- Fordulatszám: 11000 fordulat/perc
- Súly: 6 kg
- Teljesítmény: 400 W
- Tápfeszültség: 230 V / 50
| Gyártó | Fimar |
|---|---|
| Tápfeszültség: | 230 V |
| Márka | |
| Méret | 155x120x790 mm |
| Garancia: | 1 év |
| Szárhossz: | 400 mm |
| Csomagolási méret: | 490x390x1700 mm |
| Teljesítmény | 0,4 kW |
| Fordulatszám: | 11000 fordulat/perc |









Elszívóernyő, fali kivitel – 180×80×50 cm
VORWERK TM6 Thermomix