Winterhalter – UC-M Tányér- és pohármosogatógép
Lekerekített rozsdamentes acél tankkal és szűrőbetétekkel, speciális műanyag mosókarokkal / Egy mozdulattal kiemelhető szabadalmazott fúvókarendszer / Érintőképernyős kezelőpanel / MyWinterhalter online rendszer / 3 mosogatási ciklus, színes, folyamatábrás állapotjelzés / Beépített mosószer- és öblítőszeradagoló / Ürítőszivattyú / Vízszintező lábak / 2 db mosogatókosárral / Vízlágyító használata a garancia feltétele!
| Méret | 600*637*725 mm |
|---|---|
| Kosárméret | 500*500 mm |
| Elektromos csatlakozás | 400V 3 N 16A |
| Elektromos teljesítmény | 7,9 kW |
| Teljesítmény | 40/28/24 kosár/óra |
| Ciklusonkénti vízfogyasztás | 2,4 liter |
| Max. betöltési magasság | 309 mm |
| Tank kapacitás | 15,3 liter |
| Mosogatási hőmérséklet | 62°C |
| Öblítési hőmréséklet | 85°C |
| Nettó/Bruttó súly | 64/74 kg |
| Öblítőszer-adagoló | Igen |
| Vegyszeradagoló | Igen |
| Ürítőszivattyú | Igen |
| Márka |
|---|





